Ми працюємо з 8:00 до 22:00 Без вихідних
При замовленні авто з гідробортом

Рокла – БЕЗКОШТОВНО!

При замовленні авто з гідробортом
Перевезення вантажів по Києву та області

Для приватних клієнтів та юридичних осіб
Вантажоперевезення: від 500 грн/годину
мін. замовлення: 2 години + подача від 1500 грн

Перевезення вантажів по Києву та області
Автомобіль із гідробортом за ціною звичайного

Вантажоперевезення: 500 грн/годину
мін. замовлення: 2 години + подача 1500 грн

Автомобіль із гідробортом за ціною звичайного

Складські роботи – вантажники для навантаження, розвантаження та пакування товарів

Складські навантажувально-розвантажувальні роботи включають пакування, навантаження і розвантаження вантажівок і піддонів. У цій ролі ви отримуєте вантажні перевезення, розвантажуєте та завантажуєте посилки, керуєте навантажувально-розвантажувальними конвеєрними механізмами та виконуєте інші обов’язки залежно від галузі або організації.

В обов’язки може входити керування вилковим навантажувачем, підіймання важких предметів, керування електричними домкратами для піддонів і навіть водіння вантажівки територією компанії.

Вантажно-розвантажувальні роботи зі співробітниками зі складських робіт зазвичай вимагають залишатися на ногах протягом більшості змін і регулярно згинати, скручувати та переміщатися робочим простором, щоб сортувати, перевіряти й упаковувати вантажі для доставки.

Рекомендації з обслуговування складів

Будь-які вантажні перевезення і робота співробітників зі складських робіт для нашої компанії – це не проблема. У таблиці представили для вас рекомендації щодо функціонування будь-якого складу.

Зв’язати обмеження з головною панеллю керуванняЦе простий і економічний спосіб уникнути прослизання і від’їзду вантажівки, а також інших небезпечних вантажних перевезень. Обмежувачі блокують і захищають задній захист від ударів причепа, коли він в’їжджає в док, надійно утримуючи його на місці під час процесу навантаження/розвантаження.
Встановити комунікаційні вогніОсвітлення має вирішальне значення для поліпшення видимості доку, вантажу і персоналу. Підключення вашого освітлення до централізованої системи зв’язку – це передова практика, яка може значно підвищити безпеку операцій. Ми рекомендуємо реалізувати під’єднані джерела світла у верхніх кутах док-станції, щоб кожен міг бачити їх з усіх боків
Встановити бар’єрні ворота Бар’єрні ворота допомагають запобігти падінню або спотиканню співробітників об підняті уступи. Є також багато небезпечних зон із важкою технікою, тому ворота також можуть допомогти захистити робітників від рухомого обладнання або вантажу
Створіть регулярну процедуру обслуговування та систематизації перевезення вантажів Технічне обслуговування має вирішальне значення, коли йдеться про безпеку. Безлад і перешкоди можуть призвести до послизання, спотикання, падіння і травм, які можуть мати серйозний вплив на безпеку працівників. Технічне обслуговування раз на місяць недостатньо. У вас має бути щоденний план, що забезпечує стійкість зони навантаження/розвантаження і вантажних автомобілів для співробітників зі складських робіт.

Усі ці обов’язки можуть узяти на себе представники компанії Vivatrans в Україні. Вони допоможуть зробити складські роботи простими і безтурботними в Києві та Київській області. Використовуючи такелажні ремені, рокла, гідроборт ми зможемо відвезти будь-яку тяжкість. Це гарантує швидкість на будь-які вантажоперевезення. Дивіться вартість на сайті, щоб замовити послуги вантажників для навантаження, розвантаження та пакування товарів.

Успішно
Надіслано!