Ми працюємо з 8:00 до 22:00 Без вихідних
При замовленні авто з гідробортом

Рокла – БЕЗКОШТОВНО!

При замовленні авто з гідробортом
Перевезення вантажів по Києву та області

Для приватних клієнтів та юридичних осіб
Вантажоперевезення: від 500 грн/годину
мін. замовлення: 2 години + подача від 1500 грн

Перевезення вантажів по Києву та області
Автомобіль із гідробортом за ціною звичайного

Вантажоперевезення: 500 грн/годину
мін. замовлення: 2 години + подача 1500 грн

Автомобіль із гідробортом за ціною звичайного

Транспорт до 10 тонн

Mercedes Atego 10т
Mercedes Atego 10т
 • Характеристики автомобіля
 • Довжина7.8
 • Ширина2.4
 • Висота2.4
 • Об `єм483
 • Вантажопідйомність10 000кг
Ціна
 • Перевезення: 700 грн/час
 • Мінімальне замовлення: 4 часа + подача / 3500 грн
 • Перевезення за межі Києва: 35,00 грн/км (в обе стороны)
Renault (с гидробортом)
Renault (с гидробортом)
 • Характеристики автомобіля
 • Довжина8
 • Ширина2.5
 • Висота2.5
 • Об `єм503
 • Вантажопідйомність10 000кг
Ціна
 • Перевезення: 700 грн/час
 • Мінімальне замовлення: 4 часа + подача / 3500 грн (цена с роклой)
 • Перевезення за межі Києва: 35,00 грн/км (в обе стороны)

Поставили собі за мету перевезти великий вантаж до 10 тонн у межах Києва або Київської області? Шукайте сертифікованого партнера з багатофункціональним автопарком і акуратним підходом? Компанія Viva Trans виконує вантажоперевезення до 10 тонн в рамках Києва та Київської області і робить це професійно вже понад 15 років. Будь-яка тяжкість – це не проблема для компанії, яка гарантує, що вантажні перевезення в Україні стануть швидкими і комфортними.

Які вантажі беремо в роботу?

Номенклатура перевезених речей до 10 тонн залежить від габаритів і вантажопідйомності орендованого транспортного засобу. Десятитонні вантажівки здатні транспортувати великогабаритні меблі, побутову техніку з особливими вимогами до розташування, тендітні великовагові речі. На практиці це може бути довгий диван, високий холодильник, великий рояль тощо. Усі речі фіксуються. Використовуємо рокла, гідроборт і такелажні ремені.

На чому возимо 10 тонн: вантажні авто, доступні для оренди

Наша компанія пропонує взяти в оренду два види вантажних авто під транспортувальну масу 10 тонн. Це автомобіль Renault з гідробортом і “десятитонник” Mercedes Atego. Вантажівки мають у своєму розпорядженні облагороджені кузови, адаптовані під ремінні кріпильні системи, обслужені та готові вирушити в дорогу в будь-який момент.

Що таке гідроборт і в чому переваги автомобіля з його наявністю?

Гідроборт – це пристосування, що дає змогу піднімати вантажі з рівня землі на висоту днища кузова. Машина з таким механізмом незамінна під час транспортування великих і важких об’єктів, які важко піднімати і неможливо розібрати на частини для полегшення навантаження. Автомобілі з гідробортом часто орендують для перевезення великогабаритної побутової техніки до 10 тонн, великих музичних інструментів і меблів, що не піддаються розбиранню.

Чому спеціалізована компанія – це найкращий вибір?

Ринок вантажоперевезень до 10 тонн активно ділять між собою приватники і так звані мувінг компанії, однією з яких є Viva Trans. Переваги співпраці з приватниками очевидні – нижчі ставки. Але жоден приватний перевізник до 10 тонн не готовий надати стандартний пакет гарантій, як це робить спеціалізована компанія:

 • Юридично прозоре співробітництво. У компанії, що спеціалізується на транспортуваннях, немає місця словесним формулюванням. Є домовленості, закріплені на папері, що відкидають усілякі думки про незаконне привласнення вашого майна.
 • Спеціально обладнаний транспорт. Наш автопарк має продумані системи фіксації вантажу до 10 тонн від переміщення і перекидання.
 • Пакет супутніх послуг, що підвищують комфорт. Не кожен приватник готовий надати команду професійних вантажників, пакувальні матеріали та якісно провести монтаж/демонтаж меблів та інших об’єктів.

Чому перевезення вантажів до 10 тонн краще замовити у нас?

Компанія Viva Trans – це надійний партнер, який воліє співпрацювати на вигідних для обох сторін умовах. Наша команда понад 15 років спеціалізується на перевезенні вантажів до 10 тонн і готова гарантувати вам:

Своєчасну подачу транспортного засобуМи не нехтуємо технічним обслуговуванням кожної одиниці автопарку і дотримуємося принципу: плановий ремонт – запорука виконання замовлення в строк.
Супутні послугиКомпанія готова організувати повний цикл транспортування речей: від розбирання і доставки до машини до розвантаження і складання на об’єкті.
Кваліфікований підхідДосвідчена команда вантажників і водіїв отримують гідне грошове забезпечення і мотивовані діяти дбайливо й акуратно.
Готовність транспортувати вантаж у зручний для вас часМи працюємо у вихідні та святкові дні.
Комфортна цінова політика і лояльне ставлення до постійних клієнтівНаша компанія готова будувати довгострокові відносини і надавати спеціальні бонуси постійним клієнтам. 

Як замовити автомобіль?

Оцініть габаритно-масові характеристики об’єктів, які підлягають транспортуванню, і визначтеся, чи потрібна вам команда вантажників і чи має здійснюватися перевезення вантажу транспортом вантажопідйомністю 10 тонн з опцією гідроборт. Залежно від потреб виберіть на сайті один з автомобілів: Renault з гідробортом або Mercedes Atego, і замовте зворотний дзвінок. Ви також можете зателефонувати на гарячу лінію і обговорити з менеджером питання, що вас цікавлять.

Успішно
Надіслано!