Ми працюємо з 8:00 до 22:00 Без вихідних
При замовленні авто з гідробортом

Рокла – БЕЗКОШТОВНО!

При замовленні авто з гідробортом
Перевезення вантажів по Києву та області

Для приватних клієнтів та юридичних осіб
Вантажоперевезення: від 500 грн/годину
мін. замовлення: 2 години + подача від 1500 грн

Перевезення вантажів по Києву та області
Автомобіль із гідробортом за ціною звичайного

Вантажоперевезення: 500 грн/годину
мін. замовлення: 2 години + подача 1500 грн

Автомобіль із гідробортом за ціною звичайного

Транспорт до 5 тонн

Mercedes Atego 5т
Mercedes Atego 5т
  • Характеристики автомобіля
  • Довжина6
  • Ширина2.4
  • Висота2.4
  • Об `єм363
  • Вантажопідйомність5 000кг
Ціна
  • Перевезення: 600 грн/час
  • Мінімальне замовлення: 3 часа + подача / 2400 грн
  • Перевезення за межі Києва: 30,00 грн/км (в обе стороны)

Потребуєте великого автомобіля для разових або регулярних перевезень до 5 тонн? Шукайте надійного перевізника, якому небайдуже, як возити і вантажити? Компанія Viva Trans відкрита для разового і довгострокового партнерства у сфері вантажоперевезень до 5 тонн у межах Києва та області. Дбайливе ставлення, суворе дотримання термінів, пакети додаткових послуг – ми орієнтовані на якісне і комплексне обслуговування клієнтів.

Які послуги доступні під час замовлення автомобіля вантажопідйомністю 5 тонн?

Орендуйте необхідну кількість вантажників, узгодьте види та необхідну кількість пакувального матеріалу, потурбуйтеся про монтажно-демонтажні роботи або замовте лише вантажівку, а питання організації вантажно-розвантажувальних робіт візьміть на себе.
Ми перевозимо різні вантажі господарського та виробничого призначення: будматеріали, верстати, меблі, побутову техніку, музичні інструменти, сейфи до 5 тонн і не тільки. Доступні комплексні сервіси на кшталт переїзду “під ключ” до 5 тонн, які зручно замовляти під час перебазування на нове місце проживання офісу чи квартири.

Яка вантажівка на 5 тонн доступна до оренди?

Наш автопарк готовий надати в оренду одну вантажівку, розраховану на 5 тонн. Це фургон Mercedes Atego 5т. Надійний німецький автомобіль вирізняється невибагливістю в експлуатації та економно витрачає паливо. Низькі витрати на своєчасне обслуговування дають нам змогу вибудовувати комфортну сітку тарифів і бути конкурентоспроможними в ніші вантажних перевезень до 5 тонн.
Машина адаптована для дбайливого транспортування різних об’єктів, зокрема й крихких. В наявності кузов, облагороджений фанерою, і система кріплень, що дають змогу використовувати гнучкі ремені для фіксації предметів. Mercedes Atego 5т здатний перевозити до 36 кубів вантажу, загальною масою до 5 тонн.

Як підготувати речі до переїзду?

Компанія Viva Trans, як сертифікований сервіс з перевезення вантажів до 5 тонн, піклується про збереження речей клієнта. Всі учасники процесу, від диспетчера до водія, обов’язково попередять вас про необхідність упакувати предмети, що транспортуються, щоб уникнути погіршення їх зовнішнього вигляду та експлуатаційної придатності.
Для тимчасового захисту підійдуть стандартні упаковки, в яких ви купили той чи інший предмет. Якщо такі не збереглися, убезпечити переїзд допоможуть різні пристосування: гофрокартон, гофрований ящик, стрейч-плівка або бульбашкова плівка. Ми готові надати всі необхідні матеріали або взяти процедуру повністю на себе.

Чому вантажоперевезення до 5 тонн краще замовити у нас?

Юридична чистота відносин і об’ємний пакет додаткових послуг є свідченням системного підходу до організації вантажоперевезень на 1.5, 3, 5 і 10 тонн включно. Будь-яка тяжкість для нас не проблема. Ми використовуємо гідроборт, такелажні ремені та рокла для швидкої роботи. Так перевезення вантажів у Київській області та Києві стане швидким і безпечним.
Не остання роль відводиться гарантіям, які ми забезпечуємо щодо кожного клієнта:

Своєчасна явка Регулярний технічний огляд, досвідчені водії з докладним знанням місцевості забезпечують прибуття автомобіля вчасно.
Транспортування за найкоротшими маршрутами Ми формуємо оптимальний маршрут з урахуванням дозволів і завантаженості, щоб заощадити ваші гроші та час.
Необмежений доступ Машина доступна до замовлення не тільки в будні, а й у вихідні та святкові дні.
Комфортні тарифи та лояльне ставлення Якісний автопарк допомагає нам формувати зручну для клієнта тарифну сітку. Для постійних клієнтів діє індивідуальний підхід.

 

Як замовити необхідний автомобіль?

Перейдіть у розділ вантажоперевезення 5 т і в картці автомобіля Mercedes Atego 5т відшукайте кнопку “замовити дзвінок”. Диспетчер передзвонить за вказаним номером телефону в найкоротші терміни та оформить заявку. Альтернативний варіант виклику вантажівки – зателефонувати на один з номерів гарячої лінії й обговорити всі питання, що цікавлять.
На кожну одиницю автопарку розроблено мінімальний тарифний план. Наприклад, на Mercedes Atego 5т мінімальна оренда становить 3 години + подача. У грошовому еквіваленті це становить 2 400 грн. Наступні години оплачуються згідно з тарифною ставкою 600 грн/год. При поїздках за межами столиці України додатково вводиться кілометражна ставка.

Успішно
Надіслано!