Ми працюємо з 8:00 до 22:00 Без вихідних
При замовленні авто з гідробортом

Рокла – БЕЗКОШТОВНО!

При замовленні авто з гідробортом
Перевезення вантажів по Києву та області

Для приватних клієнтів та юридичних осіб
Вантажоперевезення: від 500 грн/годину
мін. замовлення: 2 години + подача від 1500 грн

Перевезення вантажів по Києву та області
Автомобіль із гідробортом за ціною звичайного

Вантажоперевезення: 500 грн/годину
мін. замовлення: 2 години + подача 1500 грн

Автомобіль із гідробортом за ціною звичайного

Вантажне авто по Києву та Київській області

Є необхідність перевезти великі предмети домашнього вжитку від 1.5 тонн до 10 тонн? Турбуєтеся про збереження зовнішнього вигляду речей? Для вас важлива юридична чистота відносин? Транспортна компанія Viva Trans надає широкий спектр послуг вантажних перевезень в межах Києва та Київської області. У нас можна замовити як машину для перевезення з водієм, так і команду професійних вантажників, готових розібрати, спакувати і здійснити вантажно-розвантажувальні роботи різних об’єктів домашнього застосування і не тільки.

Наш автопарк

Наша компанія має у своєму розпорядженні автомобілі різної вантажопідйомності. Ми готові підібрати машину, яка підходить під конкретні завдання. Наприклад, немає сенсу переплачувати за десятитонний транспортний засіб, якщо вагові характеристики вашого вантажу не перевищують трьох тонн, та й габарити дають змогу розмістити об’єкт у більш компактному автомобілі.

Сайт надає можливість замовити вантажний автомобіль необхідних габаритів і тоннажу:

  • До 1,5 т: Компактний Volkswagen Krafter швидко і дешево перевезе предмети від 1,5 тонни до 10 тон, які не поміщаються в легковий автомобіль. З нами перевезення вантажів в Україні стане швидким.
  • До 3 т: Місткі фургони Volkswagen LT46 і Mercedes Sprinter готові транспортувати великі і важкі предмети. А Mercedes Sprinter з гідробортом буде доречним під час перевезень палет та інших великих вантажів від 1.5 тонн до 10 тонн, що не підлягають розбиранню.
  • До 5 т: Mercedes Atego 5т надасть посильну допомогу при комплексних переїздах квартири або великого офісу.
  • До 10 т: “Десятитоннажники” Renault з гідробортом і Mercedes Atego підходять для великогабаритних перевезень і транспортування вантажів великої маси від 1.5 тонн до 10 тонн.

Кожен з автомобілів має обладнаний кузов. Стінки бортів обшиті фанерою, а система кріплення вантажів передбачає використання еластичних ременів. Машини проходять регулярне обслуговування і ремонтуються передчасно. Колектив водіїв складається з досвідчених фахівців, які акуратно маневрують у тісних дворах і застосовують тактику плавного водіння на вулицях міста.

Чому авто для перевезення меблів краще замовити у нас?

Ми спеціалізуємося на транспортуванні різних вантажів: від будівельних матеріалів до крихких виробів домашньої техніки. Однак найчастіше нам залишають заявки на оренду авто для перевезення меблів від 1.5 тонн до 10 тонн. На транспортування різноманітних шаф, диванів, ліжок, крісел припадає до половини замовлень, і ми готові надати максимальне сприяння вам у цьому напрямку:

Додаткова оренда вантажників Наш колектив представлений не тільки ввічливими диспетчерами й акуратними водіями. У штаті також є вантажники, мотивовані дбайливо ставиться до вашого майна.
Пакет супутніх послуг Компанія розглядає тісну співпрацю в будь-якому напрямку і транспортування меблів не виняток. Ми надаємо можливість розбирання/збирання предметів інтер’єру і дбайливе пакування за допомогою гофроящиків, гофрокартону, стрейч-плівки і пухирчастої плівки.
Індивідуальний підхід до нерозбірних великовагових габаритних речей У нашому автопарку є автомобілі з гідробортами, що дають змогу дбайливо занурити в кузов великоваговий музичний інструмент або нерозбірний диван. Для швидкості роботи використовуємо рокла, такелажні ремені. З ними піднімемо будь-яку вагу.

 

5 причин співпрацювати з нами

  • Висока кваліфікація. Ввічливі водії та вантажники акуратно поводяться з дорогими вам речами.
  • Індивідуальний підхід при створенні маршруту. Ми цінуємо ваш час і гроші, прокладаючи найкоротший маршрут для машини, що здійснює переїзд по Києву та Київській області від 1.5 тонн до 10 тонн.
  • Пакет додаткових послуг. При бажанні ви можете підкріпити оренду автомобіля професійною командою вантажників, готових виконати розбирання, пакування, вантажно-розвантажувальні роботи та складання об’єкта на новому місці.
  • Транспортування у зручний для вас час. Машини доступні до оренди у вихідні та святкові дні.
  • Гнучкі умови для постійних клієнтів. Прихильники сервісу отримують лояльне ставлення та інші приємні плюшки.

Потрібна машина для перевезення вантажів по Києву від 1.5 тонн до 10 тонн? Орендуйте автомобіль необхідних габаритів та вантажопідйомності на сайті компанії Viva Trans через сервіс «замовити зворотній дзвінок» або телефонуйте диспетчеру по одному з телефонів. Досвідчений менеджер підбере транспортний засіб, що відповідає вашим потребам та бюджету. Так вантажоперевезення від 1.5 до 10 тонн стануть швидкими і комфортними.

Успішно
Надіслано!