Ми працюємо з 8:00 до 22:00 Без вихідних
При замовленні авто з гідробортом

Рокла – БЕЗКОШТОВНО!

При замовленні авто з гідробортом
Перевезення вантажів по Києву та області

Для приватних клієнтів та юридичних осіб
Вантажоперевезення: від 500 грн/годину
мін. замовлення: 2 години + подача від 1500 грн

Перевезення вантажів по Києву та області
Автомобіль із гідробортом за ціною звичайного

Вантажоперевезення: 500 грн/годину
мін. замовлення: 2 години + подача 1500 грн

Автомобіль із гідробортом за ціною звичайного

Мувінгова компанія для юридичних осіб: вантажоперевезення безготівково з ПДВ

Мувінгові послуги – це напрям у сфері вантажоперевезень, затребуваний, в першу чергу, при офісних та квартирних переїздах. На Заході ця послуга дуже популярна, в нашій країні поки що користуються переважно різні організації. Клієнтів приваблює зручність, простота, вигідні ціни та можливість оплатити вантажоперевезення безготівково.

Мувінгова компанія для юридичних осіб

Як працює мувінгова компанія (Київ)

Головна перевага мувінгових послуг полягає в тому, що вам і вашим співробітникам для переїзду не потрібно нічого робити. Звичайно, особисті речі та деякі документи люди вважають за краще перевозити самостійно. Але все інше – оргтехніку, меблі, товари з магазину, одяг, взуття, посуд та будь-яке інше приладдя – мувінгова компанія запакує, перевезе та розставить по місцях.

Що виконує професійна мувінгова компанія в Києві:

 1. Упаковка майна, розбирання габаритних меблів.
 2. Маркування вантажів для подальшого розміщення.
 3. Бережне навантаження майна на вантажний транспорт.
 4. Безпосередньо вантажні перевезення для юридичних.
 5. Розвантаження, підйом на потрібний поверх.
 6. Розстановка меблів, підключення та встановлення техніки.
 7. Розпакування іншого майна.

Мувери не тільки запакують і розпакують все ваше майно, але також виконають збирання сміття, зберуть пакувальні матеріали, приберуть інші сліди свого перебування. Залишається тільки розставити на свій смак дрібне приладдя і можна спокійно працювати вже в новому приміщенні.

Мувінг чи звичайні вантажоперевезення для юридичних осіб

У країнах Заходу як організації, а й приватні особи найчастіше під час переїзду, не замислюючись, замовляють мувінгові послуги, оскільки це зручно. У нашій країні ця послуга ще настільки поширена.

Нерідко керівники компаній замислюються, чи варто замовляти комплекс мувінгу або краще тільки вантажоперевезення. Адже можна самотужки все упаковати, потім розставити, в результаті заощадити, замовивши лише вантажоперевезення з ПДВ.

Але ви стикаєтеся з такими проблемами:

 1. Ваші співробітники непрофесіонали у питаннях упаковки. Неправильно упакована техніка або інше майно можуть пошкодитися під час транспортування. І якщо співробітники перевізника не брали участь в упаковці, відповідальності за такі ушкодження вони не несуть.
 2. Багато організацій не мають власного штату вантажників, отже, знадобляться послуги вантажників з безготівкового навантаження в Києві. І знову постає питання відповідальності за збереження майна. Якщо ви запакували всі самі, довести, що пошкодження виникли з вини вантажника, а не через недбалість при упаковці, ви не зможете.
 3. Самостійний переїзд – це завжди довго та складно. Ви втрачаєте прибуток, оскільки співробітники замість того, щоб виконувати свої обов’язки, займатимуться спочатку упаковкою, а потім облаштуванням робочих місць. Але зарплата кваліфікованих співробітників зазвичай вища, ніж оплата вантажників.

Тому ми рекомендуємо економити розумно – замовляти послуги мувінгової компанії у Києві. З нами ваш переїзд буде швидким, комфортним та вигідним.Запаковка коробок

Мувінгові послуги та вантажоперевезення з ПДВ

Якщо ваша компанія є платником ПДВ, ви розумієте всі переваги оплати вантажоперевезення з ПДВ. Ваша бухгалтерія сплатить мувінгові послуги та вантажоперевезення безготівково, а частина суми повернеться на баланс у рамках бюджетного відшкодування ПДВ.

Але якщо мувінгова компанія є платником єдиного податку, ви сплачуєте суму без ПДВ та відшкодування не отримуєте. При цьому розрахунок вартості не враховує відсутність податку на додаткову вартість.

Рекомендуємо не забувати про такі нюанси, адже грамотний керівник завжди пам’ятає про оптимізацію витрат компанії.

Для юридичних осіб можлива безготівкова форма сплати з ПДВ

Документи для укладання договору (Директору та Гол. бухгалтеру)

Скільки коштують послуги мувінгової компанії в Києві та вантажоперевезення безготівково.

Мувінгові послуги розрахувати набагато складніше, ніж звичайні перевезення вантажів. Без попередньої оцінки жодна мувінгова компанія в Києві не зможе назвати точну вартість виконання робіт, оскільки неможливо наперед врахувати всі нюанси.

Попередньо ви можете запитати:

 1. Вартість перевезення для юридичних осіб. Досвідчений диспетчер зможе заздалегідь визначити, який автомобіль знадобиться і яку відстань потрібно перевезти вантаж. Але тільки в тому випадку, якщо ви правильно вкажете кількість предметів, їх зразковий об’єм та вагу.
 2. Скільки вам коштуватимуть вантажники по безготівковому розрахунку. Тут також враховується обсяг та габарити вантажів, поверх, наявність у будинку пасажирських та вантажних ліфтів.
 3. Орієнтовну вартість робіт з упаковки, розпакування, розміщення меблів. Але й тут диспетчер орієнтуватиметься на інформацію, яку ви йому повідомили.

Якщо потрібно перевезти, наприклад, кілька шаф або піаніно, швидше за все, ви зможете по телефону повідомити досить точні дані, тому на розраховану диспетчером вартість можна сміливо орієнтуватися.

Але якщо потрібен офісний переїзд або перевезення магазину з усіма товарами на нове місце, ви навряд чи зможете точно оцінити всі нюанси. Надзвичайно складно самостійно заздалегідь зрозуміти, як будуть упаковані невеликі предмети, які пакувальні матеріали знадобляться для гарантованого збереження вантажу і т.д.

Тому у разі комплексного переїзду все починається з виїзду професійного оцінювача.

Він вивчить:

 1. Всі види вантажу, габарити, особливості упаковки, яка їм знадобиться.Приблизна вага та обсяг вантажів.
 2. Який автотранспорт буде потрібний.
 3. Відстань до перевезення.
 4. Необхідність спуску та підйому на поверх.
 5. Обсяг робіт з упаковки, розпакування, збирання-розбирання, а також встановлення та підключення техніки.
 6. Час роботи спеціалістів.

Далі із замовником узгоджується вартість, строки виконання робіт, після чого підписується договір.

Найкраща мувінгова компанія

Найкраща мувінгова компанія в Києві: вибираємо правильно

Мувінгові послуги вимагають не тільки наявності вантажного автопарку та звичайних вантажників, тут потрібний цілий штат професійних співробітників. Хтось повинен правильно та дбайливо розібрати, а потім зібрати меблі. Хтось займається упаковкою дрібних предметів, а хтось – підключенням побутової та офісної техніки.

Тому вкрай важливо при виборі постачальника послуг орієнтуватися не лише на ціну, а й на такі показники:

 1. Власний автопарк компанії – які є, чи підходять вони для перевезення складних вантажів.
 2. Досвід роботи – скільки років мувінгова компанія працює в Києві, наскільки складні перевезення виконувала.
 3. Репутація – надійність підтверджується відгуками клієнтів.
 4. Наявність у штаті спеціалістів з досвідом виконання необхідних видів робіт.

Нерідко як мувігнові послуги компанії пропонують звичайні вантажоперевезення безготівково, які включають в себе також роботу вантажників. Такий варіант цілком підійде, якщо потрібно просто перевезти кілька предметів. Але для юридичних осіб при повноцінному переїзді цього недостатньо. Тому заздалегідь уточнюйте, який комплекс послуг вони нададуть.У нашій компанії ви отримаєте повний комплекс мувінгових послуг – а тому оформляйте замовлення та насолоджуйтесь переїздом без проблем!

Успішно
Надіслано!